• Detail firmy

Ing. P. Halíř - HaPeSoft

Základní popis

Automatizace SIEMENS SIMATIC PLC S7, (S5). Programování: STEP7 pro PLC S7-200, S7-300, S7-400. Vizualizace: HMI (Scada) WinCC a ProTool pro OP, TP, MP. Servis: diagnostika a opravy. Komponenty a náhradní díly: pro řadu S7 i S5.

Adresa

Malá Bělá 73
294 01 Bakov nad Jizerou

Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73616923

Výrobky, činnosti

Vizualizace procesů

Kontaktní údaje

Mobil: 420 728 726 127
Fax: 420 326 782 654
E-mail: email@hapesoft.cz
WWW: www.hapesoft.cz
Další firmy v oboru

TOPENÁŘ - Sejk

Zajišťujeme instalatérské a topenářské práce v Benešově a okolí. V oblasti vytápění a ohřevu jsme jedním z nejlevnějších dodavatelů, navíc jsou naše produkty ekologické šetrné. Montujeme kotle, tepelná čerpadla i solární kolektory pro rodinné domy, byty, chalupy a chaty, ale i pro školy, úřady či průmyslové objekty. Součástí poskytovaných služeb jsou rovněž opravy, rekonstrukce a servis topení.

NES-elektro s.r.o.

Zabýváme se instalací zabezpečovacích zařízení. Realizujeme montáže kamerových systémů, televizních rozvodů, slaboproudých rozvodů. Zajišťujeme revize, elektroinstalace.

MIRES CONTROL s.r.o.

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem v oblasti měření, řízení a regulace. Nabízíme přístroje REG10-DIN a REG10-PAN, veškeré příslušenství jako jsou sondy (teplotní, tlakové, vlhkostní, chemické), převodníky, komunikační rozhraní či napájecí zdroje a transformátory. Nevybrali jste si? Máme pro Vás také možnost zakázkového řešení řídící elektronické jednotky.