• Detail firmy

Ing.Václav Poláček

Základní popis

Prodej hydroizolačních fólií Vaeplan a střešních a podlahových krytin.Koupelny

Adresa

Ovenecká 348/36
170 00 Praha 7 - Bubeneč

Okres: Praha 7
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  48971715
DIČ:  CZ5904070425

Výrobky, činnosti

Izolační a hydroizolační systémy

Prodej hydroizolačních fólií Vaeplan a střešních a podlahových krytin.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 736 685 949
Fax: 233 377 666
E-mail: v.polacek@iol.cz
WWW: www.sweb.cz/stavfin
WWW: polacekvaclav.eu

Kontaktní osoba

Ing Václav Ing.Poláček - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

DIREKTA GROUP s.r.o.

Zabýváme se poradenstvím k dotacím z fondů EU, včetně rozesílání informačních e-mailů o dotacích. Poskytujeme poradenství firmám, obcím či městům. Zpracováváme analýzy k optimalizaci firemních výdajů. Vydáváme odborné katalogy pro energetiku a průmysl. V neposlední řade zajišťujeme prodej pomůcek první pomoci, nabízíme: lékárničky, dlahy, nosítka, resuscitační batohy a jiný zdravotnický materiál.

Ing. Pavel Kolářík

Zabýváme se prodejem a koupí firem. Nabízíme k tomu dvacetileté zkušenostmi v oblasti financování firem, financování průmyslových investic, restrukturalizace a revitalizace společností, a to jak v Čechách tak v Německu, Itálii a v Rusku. Oceníme Vaši firmu a navrhneme scénář postupu při hledání kupce/prodejce firmy. Povedeme vyjednávání a zajistíme jeho maximální efektivnost.

SAOS s.r.o.

Zabýváme se stavební činností. Stavíme a rekonstruujeme bytové domy i komerční budovy. Provádíme zateplování a sanace objektů (izolace proti vlhkosti a vodě), ekologické rozebrání střech (azbest), demoliční a vyklízecí práce. Působíme především v Praze a okolí, po dohodě také po celé ČR. Pro více informací navštivte naše webové stránky.