• Detail firmy

LIGNACOLOR PLUS spol. s r.o.

Základní popis

Nabízíme kompletní podlahářské práce, plovoucí podlahy, podlahové krytiny, koberce. Dále prodáváme interierové i vchodové dveře včetně zárubní

Adresa

Plovární 17
301 33 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  64359735

Výrobky, činnosti

Plovoucí podlahy

- prodej i montáž

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 227 435
Mobil: +420 728 379 737
Mobil: +420 736 602 506
E-mail: lignacolor@seznam.cz
WWW: www.edb.cz/lcplus
WWW: www.lignacolorplus.cz

Kontaktní osoba

Milada Pousková - Jednatel

Mobil: +420 736 602 506
Další firmy v oboru

PLANSTAV a.s.

Zabýváme se projektováním bytové výstavby, nástaveb, vestaveb a novostaveb bytových domů, rekonstrukcí objektů, rodinných domů, ubytoven, zdravotních středisek, školských zařízení i výrobních hal, zateplení panelových domů. Zajistíme podklady pro program "Zelená úsporám". Součástí poskytovaných služeb je i poradenství. Nabízíme komunikaci se státní správou, podání žádostí na stavební úřad apod.

Pošar František - STAVOGIPS

Naše společnost se věnuje doplňkovým stavebním pracím na zakázku. Zajišťujeme montáž suchých staveb, kompletní půdní vestavby ze sádrokartonu, montáž kazetových podhledů firmy AMF, montáž tepelné izolace KNAUF, ISOVER a malířské práce.

Ing. Jiří Tetzeli - NORD

Zaměřujeme se na agroturistiku a zpracování rostlinných odpadů. Nabízíme poradenství pro zemědělce v oblasti dodací. Zajišťujeme vedení jednoduchého i podvojného účetnictví - revize účetnictví, rekonstrukce účetnictví, vypracování daňových přiznání, optimalizace daňových zatížení apod.