• Detail firmy

SMAŽÍK s.r.o.

Základní popis

Prodej vozů, leasing. Servis vozidel.

Adresa

Slánská 111
272 01 Kladno

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  62955314
  • Služby

Výrobky, činnosti

Servis vozidel UAZ

Kontaktní údaje

Telefon: 420 312 248 705
Telefon: 420 312 248 704
Mobil: 420 608 955 594
Fax: 420 312 248 704
E-mail: prodej@smazikkladno.cz
E-mail: servis@smazikkladno.cz
WWW: www.smazikkladno.cz

Kontaktní osoba

Pavel Smažík - Jednatel

Petr Smažík - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Ing. Josef Houdek

Specializujeme se na dodávky garážových a průmyslových vrat, vjezdových brán, pohonů pro vrata a brány, plotových systémů, plastových oken, rolovacích systémů, římských rolet, látkových rolet, markýz, hliníkových pergol, sítí proti hmyzu, centrálních vysavačů, shozů na prádlo.

ALUera s.r.o.

Naše společnost se specializuje na velkoobchodní prodej alu kol, pneumatik, ocelových kol a příslušenství. Disponujeme vlastním skladem s velkou zásobou, zároveň u nás máte k dispozici sklady a zboží předních českých a evropských dodavatelů. V naší nabídce naleznete kola značky KFZ, KRONPRINZ, AEZ, ALUTEC, AUTEC a další. Neváhejte nás navštívit. Jsme tu pro Vás za bezkonkurenční ceny.

KORAL ITALY, s.r.o.

Společnost dodává laky - barvy pro automobily, lakovací a sušící kabiny, boxy pro průmysl i autolakovny. Nabízíme tónování barev a autolaků. Zajišťujeme také prodej stříkací techniky, švýcarského brusivo SIA, lakovacích kabin FAM IPERTECH a polyvalentní míchací systém pro míchání. Více informací na našich webových stránkách nebo přímo v naší prodejně.