• Detail firmy

Petr Ryšánek

Základní popis

Servis ohraňovacích lisů, nůžek. Poradenství při výběru tvářecích strojů, montáže elektronických zabezpečovacích systémů.

Adresa

Pod Hradem 134
742 31 Starý Jičín

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73213977
  • Služby

Výrobky, činnosti

Servis ohraňovacích lisů, nůžek.

Servis ohraňovacích lisů, nůžek. Poradenství při výběru tvářecích strojů, montáže elektronických zabezpečovacích systémů.

Kontaktní údaje

Telefon: 420 556 752 638
Mobil: 420 732 335 283
E-mail: rysanek.petr@quick.cz

Kontaktní osoba

Petr Ryšánek - Jednatel

Mobil: +420 732 335 283
Další firmy v oboru

Ing. Jiří Zůbek - prodej klempířských strojů a zařízení firmy

Specializujeme se na prodej klempířských strojů a zařízení od firmy Bří Švarcové. Tyto stroje vynikají originální a jednoduchou konstrukcí s mnoha technickými řešeními. Dodáváme modulární ohýbačky, zařízení na odvíjení svitků, zařízení na výrobu okapových žlabů a svodových rour, obrubovací stroje, návalkové stroje a kompletní příslušenství.

F.M.T. Group s.r.o.

Výkup, prodej a modernizace použitých obráběcích a tvářecích strojů: vodorovné vyvrtávačky (horizontky), karusely, CNC obráběcí centra, brusky, frézky, soustruhy, lisy, tabulové a profilové nůžky, ohýbačky, zakružovačky, vrtačky, obrážečky, vysekávací stroje, pálicí stroje, lasery, drátové řezačky, stroje na ozubení, válcovačky závitů, hoblovky, pily na kov a další.

M & V, spol. s r.o.

Firma M&V spol. s r.o., velkoobchod nářadím, nástroji a stroji, byla založena v roce 1991. Naše nabídka: nářadí a nástroje na obrábění kovů a dřeva, upínací nářadí, brusivo, měřidla, elektrické ruční nářadí a obráběcí stroje. Největší sklad v ČR.