• Detail firmy

BIOMAC Ing.Černý s.r.o.

Základní popis

Vyrábíme a prodáváme dřevěné brikety, dřevěné pelety, kůrové brikety extralong, palivové dřevo, podpalovací třísky, dřevěné uhlí na grilování.

Adresa

Plinkout 39
783 86 Dlouhá Loučka

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25859145
DIČ:  CZ25859145
Rok založení:  2000
Počet zaměstnanců:  9
Roční obrat:  80000000

Výrobky, činnosti

Pevná paliva

Vyrábíme a prodáváme dřevěné brikety, dřevěné pelety, kůrové brikety extralong, palivové dřevo, podpalovací třísky, dřevěné uhlí na grilování.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 585 053 534
Mobil: +420 603 503 279
E-mail: info@biopaliva.cz
WWW: www.ekopaliva.com

Kontaktní osoba

Ing. Zdeněk Černý - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

EKO PALIVA - ZDENĚK KULDA

Naší činností je výroba a prodej dřevních pelet a briket balených i volně ložených. Nabízíme kotle a kamna na dřevní pelety. Dřevní pelety a brikety zavážíme nákladním automobilem s hydraulickou rukou, cisternou na volně ložené pelety a nákladním automobilem s terénním manipulátorem.

Marek Bortlík - TO.MA.

Zajišťujeme výrobu a prodej dřevěných briket a pelet. Dodáváme brikety a pelety pro všechny druhy topení na dřevo - pro automatické kotle, kachlová kamna, kuchyňské sporáky nebo otevřené krby. Zajišťujeme hostinskou činnost, pořádáme oslavy, svatby, zábavy nebo plesy.

ATYPICKÉ DŘEVĚNÉ OBALY - Ing. Pavel Hynek

Zajišťujeme prodej a výrobu dřevěných atypických palet a dřevěných obalů. Dodáváme i tepelně ošetřené dřevěné palety, jednorázové palety nebo palety prosté vratné. Nabízíme řezivo, piliny, ořezy, štípaná polena a mnoho dalšího.