• Detail firmy

AGROPA GROUP s.r.o.

Adresa

Kostelní
747 21 Kravaře

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25387847
DIČ:  CZ25387847
Rok založení:  1993
Počet zaměstnanců:  15

Výrobky, činnosti

Zemědělské stroje, náhradní díly a potřeby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 553 673 303
Mobil: +420 602 503 807
E-mail: agropa@agropagroup.cz
WWW: www.agropagroup.cz

Kontaktní osoba

Ing. Martin Svoboda - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Minova Bohemia s.r.o.

Naše společnost Vám zajišťuje materiál pro hornictví a stavebnictví. Nabízíme Vám materiál pro injektáž, kotvení a sanace. Možnost dodání i dalších hornických a stavebních materiálů, jako jsou PUR patrony, lepicí ampule, pakry a injektory a další. Zajistíme technické návrhy a odborné poradenství v oblasti injekčních a kotevních technologií a technický dozor nad prováděním speciálních prací.

Porgest, a. s.

Zaměřujeme se na výrobu motorových vozidel včetně zajištění záručního i pozáručního servisu. Realizujeme přestavby dle ADR. Dodáváme sklápěčové korby, valníkové plošiny, hydraulické nakládací jeřáby, jednoramenné nosiče kontejnerů, nádrže na PHM a nádrže na oleje. Provádíme montáže zdvihacích plošin, montáže tachografů a pálení plazmou.

Latyn, s.r.o.

Naše společnost zajišťuje dodávky diamantových a brusných nástrojů, diamantových řezacích strojů, drtičů polystyrenu, badií na beton, zařízení pro svařování PE potrubí a dalších zařízení určených pro stavitelství. Provádíme rovněž plasmové řezání CNC HiTec. Pro více informací navštivte naše webové stránky.