• Detail firmy

Střechy PILNÝ s.r.o.

Základní popis

Zhotovujeme střechy a střešní krytiny z tašek pálených a betonových, hliníkových i měděných plechů či šindelů, včetně vazeb. Provedeme izolace a rekonstrukce střech, včetně zabudování střešních oken a klempířských prvků. Zajišťujeme výškové práce.

Adresa

Václavská 274
537 01 Chrudim

Okres: Chrudim
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25991329

Výrobky, činnosti

Pokrývačské práce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 469 623 870
Mobil: +420 777 623 870

Kontaktní osoba

Ivo Marek

Další firmy v oboru

Michal KŘIVOHLAVÝ - ZATEPLENÍ FASÁD

Zabýváme se zateplováním panelových a rodinných domů. Nabízíme zajištění dotací z programů Zelená Úsporám - zajišťujeme vyřízení a realizaci na klíč.

David Filipi

Původní činností firmy, která na trhu působí již téměř 25 let, byla výroba selského nábytku a restaurování starožitného nábytku. Dnes se věnujeme zakázkovému truhlářství. Vyrábíme na míru kuchyňské linky, dveře, interiérový nábytek, ale i okna, schodiště nebo také zahradní domky, pergoly apod. Grafický návrh Vám zpracujeme zdarma. Naši vzorkovou prodejnu naleznete v Holicích, Smetanova ul. 250.

ŠEDA LUBOŠ - TANGO

Poskytujeme kompletní služby stavebnictví především v oblasti realizací střech. Zajišťujeme kompletní střechy na klíč, dílčí práce na střechách, sádrokartonové stavební systémy i sádrokartonové podhledy, střešní konstrukce a krovy, sedlové střechy, rovné střechy, valbové střechy, mansardové střechy, pokrývačské práce a mnoho dalšího. Více informací naleznete na našich webových stránkách.