• Detail firmy

JSS-OBAL SERVIS s.r.o.

Základní popis

Vyrábíme krabice, kartony, mřížky, proložky, fixační prvky a obaly. Nabízíme karton, obal, mřížka, proložka a další. V sériích již od jednoho kusu.

Adresa

Tovární 180/2
789 69 Postřelmov

Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  62362992

Výrobky, činnosti

Tvarované plastové obaly, fixační vložky a potravinové misky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 583 241 215
Mobil: +420 777 617 572
E-mail: jsmid@jssobalservis.cz
E-mail: info@jssobalservis.cz
WWW: www.jssobalservis.cz

Kontaktní osoba

Jiří Šmíd - Majitel

Aleš Jašek - Majitel

Další firmy v oboru

KULATÝ - ELEKTRO, s.r.o.

Věnujeme se dodávce elektromontážních prací objektů občanské výstavby průmyslu i zemědělství. Při elektromontážích Vám nabízíme vypracování projektů a provedení montáží, revizí, oprav kabelových vedení a ostatní práce. Zajistíme Vám vypracování kompletní cenové kalkulace na základě projektové dokumentace, poradenství a kontrolu zařízení. Nabízíme i práce s montážní plošinou a jádrovým vrtákem.

BILL, s. r. o.

Výroba obalů z lepenky, kartonů i kartonplastů. Poskytujeme vakuové lisování, tvarování plastů, kryty točitých částí strojů

COMPO PRAHA ELEKTRO s.r.o.

Navrhujeme řešení interiérových prostor včetně řemeslné realizace. Tvoříme virtuální návrhy, zajišťujeme bydlení na klíč a zabýváme se kompletní rekonstrukcí veřejných i soukromých prostor. Máme bohaté zkušeností s elektrickou instalací celého bytu i nově budované kuchyně nebo pokoje. Zabýváme se distribucí čalounických potahovaných látek a další. Přizpůsobíme se Vašim individuálním požadavkům.