• Detail firmy

Kubík a Hrad, s.r.o.

Základní popis

Provádíme rekonstrukce panelových bytů, vyzdívání bytových jader na klíč a instalatérské, elektrikářské a malířské práce. Pokládáme plovoucí podlahy.

Adresa

Rubínova 390
150 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26441535

Výrobky, činnosti

Bytová jádra

Kontaktní údaje

Telefon: +420 251 818 196
Mobil: +420 602 305 195
Fax: +420 251 818 196
E-mail: milan.mercedes@seznam.cz
E-mail: kubik-hrad@cbox.cz

Kontaktní osoba

Milan Kubík - Majitel

Karel Hrad - Majitel

Další firmy v oboru

Mužík a syn, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu a montáž ocelových konstrukcí, výtahových šachet, jeřábových drah, vodních atrakcí a tobogánů, drobných zámečnických výrobků, zábradlí apod. Provádíme revitalizace panelových domů.

MM - PRAHA s.r.o.

Provozujeme velkoobchod i maloobchod s kompletním sortimentem pro podlaháře, malíře, obkladače také pro zateplování budov. Nabízíme dodávku a realizaci podlahových krytin. Zajišťujeme lité podlahy, dřevěné či laminátové podlahy. Zajišťujeme interiérové a fasádní tmely či barvy, epoxidové hmoty, penetrace pro podlahy, lepidla na podlahy, dlažbu či obklady, nátěry na kov a dřevo a mnoho dalšího.

Tomáš Dráb

Provozujeme zakázkové truhlářství a podlahářství. Realizujeme renovace dveří a zárubní, schodů i podlah. Zajišťujeme výrobu vestavěných skříní, koupelnového nábytku, kuchyňských linek na míru, kancelářského nábytku, stolů, polic, skříní, dřevěných dětských pískovišť s krytem. Věnujeme se pokládce plovoucích, masivních a vinylových parket.