• Detail firmy

Gradex spol. s r.o.

Základní popis

Komplexní řešení pro restaurace, bary, kavárny, hotely, lékárny, veřejné stravování, benzínové stanice, obchody, hotelové, restaurační a obchodní řetězce.

Adresa

Milady Horákové 109/108
160 00 Praha 6

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26134292

Výrobky, činnosti

Software

Nabídka softwaru pro gastronomické provozy a pokladní systémy. Poskytování internetových a intranetových řešení, tvorba webových stránek.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 224 324 571
Mobil: +420 603 164 383
Další firmy v oboru

miOm, s.r.o.

Poskytujeme řídicí systémy pro sportovní, relaxační, masážní, solární či fitness studia, výpočetní techniku, informační a komunikační techniku a další. Věnujeme se správě sítí a tvorbě aplikací na zakázku. Dále nabízíme potisk plastových identifikačních karet a v nabídce máme i přístupové nebo rezervační systémy.

ATECO spol. s r.o.

Vyvíjíme telekomunikační software. Nabízíme programy pro pořízení, editaci a archivaci údajů o kabelových sítích, tarifikační a vyhodnocovací programy telefonního provozu a další. Na základě analýzy zákaznických dat optimalizujeme telekomunikační tarify a tím snižujeme firemní náklady.

PREMISOFT s.r.o.

Naše účetní kancelář poskytuje kompletní vedení účetnictví pro různé organizace. Nabízíme externí a interní účetní služby, mzdový servis, účetní supervize a controlling, hromadná i individuální účetní školení, účetní školení na míru Vašim požadavkům, implementace SW Premier do firemního prostředí, administraci datových schránek, služby mzdového účetnictví, měsíční přehledy a mnoho dalšího.