• Detail firmy

ORTNEC INTERIER s.r.o.

Základní popis

Prodej bezpečnostních dveří, zárubní, podlahových krytin a vestavěných skříní.

Adresa

Sladkovského 12
326 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26322510

Výrobky, činnosti

Zárubně

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 446 607
Telefon: +420 377 446 608
Mobil: +420 605 120 435
Fax: +420 377 249 241
E-mail: ortnec@volny.cz
WWW: www.ortnec.cz

Kontaktní osoba

Stanislav Menoušek - Jednatel

Další firmy v oboru

Jaroslav Dienstpier - DIČI

Specializujeme se na výrobu a dodávky komponentů pro plastová okna a dveře. Vyrábíme kvalitní vyrovnávací a vymezovací zasklívací podložky a svařovatelné rohové spojky, které požívají mnozí výrobci oken a dveří. Provádíme mletí plastů na nožových mlýnech. Nadrcené suroviny mohou jít opět do výroby jako drť nebo jako regranuláty. Disponujeme mlýny různých velikostí, od minimlýnků až po velké mlýny.

FABIÁN, s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na dodávky a montáž stínící techniky. Instalujeme žaluzie, markýzy, rolety, zajišťujeme opravy žaluzií a realizujeme zastínění střešních oken Velux či zasklívaní lodžií. Nabízíme rovněž služby hodinového manžela. Dlouholetá praxe v oboru je zárukou kvalitně odvedené práce. Neváhejte nás kontaktovat!

RESKO TACHOV s.r.o.

Jako velkoobchodní firma Vám nabízíme veškerý sortiment profilů. Na výběr máte z přechodových a schodových profilů různého materiálu (hliník, mosaz, ocel), schodišťových tyčí, dveřních zarážek, vrutů, příslušenství pro odborné položení podlahovin a mnoho dalšího. Není-li zboží k dispozici, rádi ho pro Vás objednáme. Snažíme se zákazníkům poskytnout ten nejlepší servis.