• Detail firmy

SUVENYRY.COM-reklamní předměty

Základní popis

Provádíme vyšívání, tisk, pískování a dekorace reklamních předmětů.Reklamní potisk i reklama se realizuje na reklamní předměty, reklamní tašky, kalendáře aj.

Adresa

Papírenská 115/7
160 00 Praha 6

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  66861608
DIČ:  CZ7212280064

Výrobky, činnosti

Vyšívání na textil

Kontaktní údaje

Telefon: +420 233 326 136
Mobil: +420 603 441 872
WWW: www.suvenyry.com

Kontaktní osoba

Hrudka - Majitel

Pobočky

SUVENYRY.COM, s.r.o.
Pod Hajnicí 205
252 64 Velké Přílepy

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

AustriaWein s.r.o.

Specializujeme se na velkoobchodní prodej vína od vinařů z Německa, Rakouska a Itálie - jsme přímý dodavatel. Pořádáme profesionální degustace v prostorách našich vináren i na míru zákazníkovi, dodáváme reklamní a firemní dárky v podobě vína s originální etiketou, zajišťujeme kvalitní cateringové služby. Rádi Vám s výběrem vína poradíme a vyhovíme Vašim požadavkům.

DG Tip, spol. s r.o.

Specializujeme se na prodej reklamních a dárkových předmětů. Nabízíme kalendáře, diáře, psací potřeby, textil, elektroniku a různé drobné dárky, které u nás můžete nechat opatřit potiskem. Zabýváme se také tiskem průmyslových dílů.

ENTRE s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti marketingové komunikace firem a propagace jejich výrobků či služeb. Pomáháme firmám nalézt jejich vlastní styl. Zaměřujeme se na reklamní kampaně, firemní identitu, budování značky. Navrhujeme a tvoříme www stránky, vizitky, letáky, obálky, kalendáře, firemní periodika, reklamní předměty a mnoho dalšího. Naší doménou jsou výroční zprávy - věnujeme se jim téměř 25 let.