• Detail firmy

STROJRENT s.r.o.

Základní popis

ma Strojrent s.r.o. provádí klasické zemní práce většího rozsahu. Skrývky ornic, naložení a převoz zeminy, hloubení výkopů, kompletní příprava pro výstavbu hal včetně provádění násypů, jejich vápnění, hutnění, rovnání za pomocí laserové techniky

Adresa

Vodařská 143/13
619 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25520491
Rok založení:  1992

Výrobky, činnosti

Zemní práce pomocí mechanizace

Kontaktní údaje

Telefon: +420 547 238 970
E-mail: jambra@volny.cz
WWW: www.strojrent.cz

Kontaktní osoba

Libor Brabec - Jednatel

Mobil: +420 606 740 800
Další firmy v oboru

DINAST SERVIS s.r.o.

Specializujeme se na dodávku diamantových nástrojů na asfalt, beton, keramiku, žulu a další. Nabízíme stroje pro stavebnictví: řezače spár, stolové pily, brusky betonu, frézy vodorovného značení, frézy povrchu aj. Provádíme servis strojů značky Vymyslicky a CEDIMA. Stroje pro stavebnictví a renovace diamantových kotoučů.

KORN s.r.o.

Firma zajišťuje prodej speciálních stavebních prvků pro železobetonové stavby, příslušenství pro bednění a jednorázové kruhové bednění, těsnících systémů do pracovních a dilatačních spár a pronájem, prodej lešení včetně lešenářských prací. Našimi zákazníky jsou zejména firmy specializující se na železobetonové konstrukce, firmy dodávající betonářskou ocel včetně zpracování a ukládky.

V.Y.O.s.r.o.

Naše firma je zaměřena na výstavbu a rekonstrukce bytových i nebytových objektů, opravy fasád včetně zateplení a výměny oken. Nabízíme prodej okapů a žlabů. Zajišťujeme sanace poškozených balkonů a lodžií - veškeré práce včetně dodávky materiálu s atesty a jednání s úřady. Veškeré práce provádíme se zárukou 36 až 60 měsíců. Obrátíte-li se na nás, zhotovíme Vám nabídku zdarma.