• Detail firmy

YachtNet s.r.o.

Základní popis

Pronájem lodí, plachetnic a motorových lodí po celém světě. On-line rezervace plachetnic a motorových lodí, vyhledávání a řazení lodí dle ceny. Kapitánské služby, pojištění kauce, kapitánské průkazy a kurzy MD ČR i Chorvatské.

Adresa

Vaníčkova 315/7
169 00 Praha 6

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26736489

Výrobky, činnosti

Pronájem lodí

Kontaktní údaje

Telefon: +420 233 354 050
Fax: +420 257 224 233
E-mail: info@yachtnet.cz
WWW: www.yachtnet.cz

Kontaktní osoba

ing. Martin Voženílek - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Comvia Bus s.r.o.

Naše společnost zajišťuje pronájem tuzemských i zahraničních autobusů. Poskytujeme služby mezinárodní a tuzemské dopravy, jejichž součástí je rovněž smluvní doprava zaměstnanců a incomingová doprava.

MAT CLUB s.r.o.

Nabízíme pronájem kinosálu a restaurace. Kinosál i restaurace jsou vhodné pro soukromé i firemní akce, zajistíme i kompletní catering. Provozujeme půjčovnu DVD a Blu-ray disků s více než 2000 tituly.

Milan Mašek - instalatérské potřeby, s.r.o.

Provádíme veškeré instalatérské práce. Zajišťujeme velkoobchodní a maloobchodní prodej instalatérských a topenářských potřeb. V naší nabídce nalezete nářadí, které rovněž půjčujeme, dále pak armatury, potrubí, tvarovky, sanitu a jiné zařizovací předměty. Zakoupené zboží Vám po domluvě přivezeme, v případě zájmu zprostředkujeme revizi či projekci. Poradenství při výběru materiálu je samozřejmostí.