• Detail firmy

Firma KŘÍŽ - garážová vrata s.r.o.

Základní popis

Prodáváme vrata Trido pro Jižní Moravu. Dále dodáváme sekční garážová vrata, rolovací garážová vrata, garážová vrata odsuvná do boku, průmyslová vrata

Adresa

Kovalovice u Brna 189
664 06 Kovalovice

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26949253

Výrobky, činnosti

Prodej a imitace dřeva

Prodáváme kvalitní garážová vrata Trido a dále dodáváme sekční garážová vrata a rolovací garážová vrata i také garážová vrata odsuvná do boku a průmyslová vrata. Děláme i věrné imitace dřeva a to v neomezené barevné provedení a fólie a barva dle RAL.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 544 250 386
E-mail: info@stanley.cz
E-mail: info@vratakriz.cz
WWW: www.vratakriz.cz

Kontaktní osoba

Ivo Kříž - Jednatel

Mobil: +420 602 708 836

Jan Kříž

Telefon: +420 602 708 836
E-mail: info@vratakriz.cz
Další firmy v oboru

STESYS, s.r.o.

Specializujeme se na modulové stavby modulPLAN, výplně stavebních otvorů, odvětrávané fasády COR-TEN a interiérové montované příčky.

Reming spol. s r.o.

Zabýváme se zakázkovou kovovýrobou, výrobou z nerezu a výrobou hliníkových oken a dveří z německých profilů Wicona. Vyrábíme nerezová sklopná sedátka do kabin výtahů, komponenty k balícím a výrobním strojům, linkám a mnoho dalších produktů dle přání zákazníka. Jsme specialistou na ojedinělé konstrukce jako odjížděcí světlíky a otvírací střechy, pohyblivé dno bazénu a mnoho dalšího.

Michael Vybíral - střechy, krovy, pergoly

Stavíme kvalitní nosné konstrukce - krovy, stropy, provádíme jejich rekonstrukce včetně demontáže. Pokládáme střešní krytiny včetně difúzní fólie, montujeme střešní okna. Podbíjíme podhledy. Realizujeme dodávku střechy na klíč. Působíme v okrese Brno.