• Detail firmy

František Bláha-automechanik,zámečník a truhlář,Cheb

Základní popis

Nabízíme systém teplovzdušného vytápění a větrání rodinných domů včetně regulace, montáž a servis elektrokotlů a elektroinstalační práce.

Adresa

Dyleňská 45
350 02 Cheb

Okres: Cheb
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  43272410
Rok založení:  1994
Počet zaměstnanců:  4

Výrobky, činnosti

Motorové díly

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 769 772

Kontaktní osoba

Bláha - Majitel

Další firmy v oboru

Gas Product Centrum Planá - Ing. Pavel Kovařík

Distribuujeme nápojové plyny, technické plyny, propan-butanové lahve a plyny pro pohon vysokozdvižných vozíků. Rozvoz 7 dní v týdnu. Zabýváme se výrobou nápojových plynů DrinkGAS.

ŠROUBÁRNA MAREK s.r.o.

Naše společnost, s více než stoletou tradicí, se specializuje na zakázkovou kusovou výrobu drátů, niplů a paprsků do kol. Vyrábíme dráty do kol automobilů a motocyklů, a to včetně veteránů a historických kol. Naše produkty dodáváme nejen na tuzemský trh, ale i do zahraničí. Vyvážíme zejména na Slovensko, do Maďarska, Polska a ostatních států EU. Katalog výrobků naleznete na našich www stránkách.

AIR PNEUSERVIS PRAHA s.r.o.

Zajišťujeme kompletní profesionální služby autoservisu a pneuservisu. Provádíme běžné servisní práce, opravy karoserií, lakování, laserovou geometrii, plnění klimatizace, výměny autoskel, výfuků, olejů a filtrů, přezouvání, vyvažování a opravy pneu. Připravíme a zajistíme STK. Nabízíme levné nové i použité pneumatiky a disky pro osobní a užitková vozidla. Pneumatiky můžete objednávat přes e-shop.