• Detail firmy

Balírny Praha - Holešovice s.r.o.

Základní popis

Hlavní činností naší společnosti je dovoz, pražení, balení, skladová logistika a gastroservis. Připravili jsme pro vás největší výběr světových druhů a směsí káv. Jsme schopni pro vás připravit kávu v jakémkoliv množství i typu pražení.

Adresa

Holešovický přístav 1366
170 04 Praha 7

Okres: Praha 7
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25767216

Výrobky, činnosti

Káva a náhražky kávy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 220 800 012
Telefon: +420 266 797 222
Fax: +420 220 808 064
Fax: +42 022 080 806
E-mail: info@balirny.com
WWW: www.balirny.com

Kontaktní osoba

Michal Šorejs - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Sweet Life s.r.o.

Nabízíme kvalitní a čerstvé pekárenské a cukrářské výrobky. Zajišťujeme výrobu dortů, zákusků, mini dezertů a dalších výrobků dle Vašich přání a požadavků. Dodáváme také dorty pro restaurace a kavárny. Poskytujeme cateringové služby. Dle vašeho přání zrealizujeme výrobu svatebních, narozeninových nebo firemních dortů na zakázku.

U MODRÉHO SLONA

Zajišťujeme prodej asijských potravin, čínských a japonských čajů a čajové keramiky. Dovážíme čínské a japonské čaje prvotřídní kvality, čajovou keramiku i čajové příslušenství, asijské speciality, asijské potraviny, nejrůznější pochutiny, zázvorové bonbony, nudle, houby, rýži a mnoho dalšího. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Coffee Source, s.r.o.

Pražírna Coffee Source vyrábí a prodává výběrovou kávu, od jednodruhové kávy, přes různé směsi, až po bio kávu. Zajišťujeme rovněž dodávky a servis profesionálních kávovarů a technologií na pražení kávy. V neposlední řadě se věnujeme školení baristů. Navštivte naše internetové stránky, kde naleznete kompletní sortiment kávy včetně speciálních akčních nabídek či novinek.