• Detail firmy

Balírny Praha - Holešovice s.r.o.

Základní popis

Hlavní činností naší společnosti je dovoz, pražení, balení, skladová logistika a gastroservis. Připravili jsme pro vás největší výběr světových druhů a směsí káv. Jsme schopni pro vás připravit kávu v jakémkoliv množství i typu pražení.

Adresa

Holešovický přístav 1366
170 04 Praha 7

Okres: Praha 7
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25767216

Výrobky, činnosti

Káva a náhražky kávy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 220 800 012
Telefon: +420 266 797 222
Fax: +420 220 808 064
Fax: +42 022 080 806
E-mail: info@balirny.com
WWW: www.balirny.com

Kontaktní osoba

Michal Šorejs - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

MY GASTRO s.r.o.

Specializujeme se na dovoz italské kávy, čokolády a jiných horkých i ledových nápojů špičkové kvality. Nabízíme kvalitní italskou zrnkovou kávu, zrnkovou jednodruhovou kávu, italskou mletou kávu, teplé a studené sypané čaje, teplé a studené porcované čaje, horkou belgickou čokoládu, ledové jogurtové nápoje, kvalitní kakao, nejrůznější kávovary a profesionální drink mixery.

Ing. Jan Záruba

Zabýváme se dodávkou vybraných pochutin, vín, destilátů nebo dárkových předmětů. Jsme schopni dodat Vámi vybrané dobroty a pití na Vaše pořádané firemní či soukromé akce. Nabízíme vína z Moravy, vína ze zahraničí, destiláty či vinné mošty.

GC - Caffe, s.r.o.

Dodáváme kvalitní praženou kávu a profi kávovary. V nabídce máme kávu z celého světa - speciální odrůdy, různé směsi nebo jednodruhové arabiky. K pronájmu nabízíme profesionální pákové kávovary a jsme schopni dodat i espresso nebo cappuccino šálky. Pro významné životní události, narozeniny a jubilea máme k dispozici dárkové plechovky s kávou dle vlastního výběru.