• Detail firmy

Omniplast, s.r.o.

Základní popis

Prodej plastů a osvětlení. Reklama, signmaking, stavební, strojní, tiskařský a potravinářský průmysl. Dodáváme plasty, plexi, houževnatý polystyren, polyestery APET, PET PLUS, PETG, PVC, PP, PE, Omnideck, fasádní panely, lexan, makrolon

Adresa

Podolí 471
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26919818
DIČ:  CZ26919818

Výrobky, činnosti

Plastové desky

+ folie

Kontaktní údaje

Mobil: +420 724 332 006
Mobil: +420 724 332 004
E-mail: ivana@omniplast.cz
WWW: www.omniplast.cz

Kontaktní osoba

Jan Proch

MVDr. Jiří Kubů - Jednatel

Mobil: +420 724 332 004
Další firmy v oboru

Ing. Aleš Svoboda - TOPmedia

Specializujeme se na dodávky audiovizuální a prezentační techniky. Dodáváme projektory, plátna, interaktivní a prezentační tabule včetně příslušenství, výukové a prezentační tablety a vysoce kvalitní ozvučení zasedacích místností, sálů, poslucháren či učeben. Kompletní nabídku audiovizuální a prezentační techniky naleznete na našich webových stránkách. Navštivte nás!

NOSOVA TISKÁRNA

Polygrafickou výrobou se zabýváme již od roku 1991. Poskytujeme kompletní tiskařské služby, od grafických návrhů a zpracování až po zajištění dopravy. Mezi naše činnosti patří: ofsetový tisk, digitální tisk, velkoplošný tisk, knihtisk, řezaná grafika – plotr, potisk reklamních předmětů, výroba CTP desek apod. Tiskneme letáky, prospekty, vizitky, malovací kalendáře (dětské, narozeninové).

Libor Gregorovič - vůně interiéru FrePro

Specializujeme se na prodej profesionálních vůní do interiérů FrePro. V nabídce máme různé interiérové vůně, vůně na WC, aromatická sítka do pisoárů, osvěžovače vzduchu a další. Zaměřujeme se také na vůně do kanceláří nebo do bytu. Nabízíme programovatelné osvěžovače vzduchu, vůně do osvěžovače vzduchu, vonné sítko do pisoáru a další.