• Detail firmy

Sklenářství - Roman Hertl

Základní popis

Sklenářství

Adresa

Rokycanská 67
300 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  61167151

Výrobky, činnosti

Sklenářství

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 266 673
Mobil: +420 606 630 200
Fax: 377 266 637
E-mail: sklenarstvihertl@seznam.cz

Kontaktní osoba

Hertl - Majitel

Roman Hertl - Generální ředitel

Telefon: 377 266 637
E-mail: sklenarstvihertl@seznam.cz
Další firmy v oboru

Kratochvíl - Sklenářství

Nabízíme běžné sklenářské práce - zasklívání oken, dveří, výloh, balkonu a další. Brousíme skla a zrcadla. Specializujeme se na lepení akvárií a terárií. Montujeme skla do kuchyňských linek a v nabídce máme i pískovaná skla satináto matelux nebo lepení skleněného nábytku UV lampou. Máme dlouholeté odborné zkušenosti a přizpůsobíme se Vašim konkrétním požadavkům.

ČÁP FRANTIŠEK

Naše společnost provádí sklenářské práce, broušení skla, rámování obrazů a zrcadel, paspartování obrázků. Zajišťujeme zasklívání oken a zateplení oken metodou BET systém. Vyrábíme a opravujeme izolační dvojskla, prodáváme tabulové sklo. Věnujeme se rovněž prodeji skleniček, porcelánu a keramiky. Kompletní sortiment včetně fotogalerie naleznete na našich webových stránkách.

František Dobrovič

Specializujeme se na výrobu replik historického skla na zakázku. Orientujeme se zejména na repliky gotického a renesančního nápojového skla. Naší snahou je oživit staré řemeslo - ruční výrobu tzv. lesního a zeleného skla. Výrobou foukaného skla se zabýváme již od roku 2010. V nabídce naleznete: vázy, lahve, sklenice, popelníky, dózy, olejové lampy aj. Připravíme Vám dárkový set dle Vašeho přání.