• Detail firmy

Milan Špičák

Základní popis

Výroba palivového dřeva, stavebního a truhlářského řeziva. Prodáváme a rozvážíme krbové dřevo, piliny, štěpky, uhlí, brikety, písek, štěrk, kačírek, mulčovací kůru, zeminu, zahradní kámen. Zemní práce strojem Mecalac. Autodoprava sklápěcími vozy.

Adresa

Dobranov 16 (bývalý areál bramborárny)
471 21 Dobranov

Okres: Česká Lípa
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  10403663
DIČ:  CZ520723251
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Palivové dřevo

- nabízíme palivové dřevo listané i jehličnaté naštípané nařezané na různé délky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 487 823 503
Fax: +420 487 823 503
WWW: www.milan.spicak.euroregin.cz

Kontaktní osoba

Milan Špičák - Jednatel

Mobil: +420 603 745 425
E-mail: m.spicak@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

DŘEVOOBCHOD - ČESKÁ LÍPA, s.r.o.

Zabýváme se prodejem dřevařského materiálu a doplňkového zboží. Náš sortiment zahrnuje: dřevěné desky, dřevěná okna a dveře, řezivo, hoblované produkty a nábytkové kování. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách. Velkoplošné materiály Vám nařežeme, desky naformátujeme a olepíme hrany. U nás zakoupené zboží Vám po domluvě také přivezeme. Pro více informací nás kontaktujte.

Stanislav Vršťala - betonové výrobky

Naše firma pro Vás zajišťuje výrobu betonových svahovek Atalus pro opěrné stěny. Nabízíme výrobu betonových prvků, opěrných zeď, zahradních prvků, renovace starých žul a teras na stavbách, teracových dílů na míru. Snažíme se vyjít vstříc i tomu nejnáročnějšímu klientovi. Neváhejte se na nás obrátit.

TRH servis - Robert Hejhal

Zabýváme se pozemními pracemi a výstavbou rodinných domů. Provozujeme půjčovnu nářadí a techniky, zajišťujeme prodej stavebnin. Nabízíme stavebně-truhlářské práce - zakázkovou výrobu dřevostaveb, oken, dveří, vrat, podlah aj.