• Detail firmy

Eduard Kufa

Základní popis

provádíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce, rekonstrukce, nové střechy.

Adresa

Jablunkovská 962/33
737 01 Český Těšín

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  10607463

Výrobky, činnosti

Klempířství

střešní systémy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 558 742 657
Mobil: +420 602 590 118
WWW: www.strechykufa.cz

Kontaktní osoba

Eduard Kufa - Majitel

Další firmy v oboru

Zdeněk Šopík, s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na tepelné a zvukové izolace. Provádíme technické a průmyslové izolace kotelen, výměníkových stanic, potrubí horkovodů a parovodů, protipožární izolace, izolace proti rosení (včetně oplechování). Další naší činností je klempířství a rekonstrukce střech. Disponujeme pracovní plošinou s dosahem 20 m, kterou pronajímáme a zajišťujeme rovněž kontejnerovou přepravu.

GEDOS NOVÝ JIČÍN stavební společnost a.s.

Nabízíme kompletní služby v oblasti stavebnictví. Provádíme průmyslovou výstavbu, občanské, bytové stavby, stavby rodinných domků. Součástí poskytovaných služeb jsou i opravy, rekonstrukce, elektroinstalace, malířské a natěračské práce, montáže sádrokartonu a podhledů, venkovní úpravy aj. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Libor Konderla

Specializací firmy jsou izolace a rekonstrukce plochých střech. Zajišťujeme klempířské práce a veškeré výškové práce včetně rizikového kácení stromů. Součástí poskytovaných služeb jsou demolice komínů a kotelen. Neváhejte nás kontaktovat, jsme tu pro vás. Garantujeme kvalitně odvedenou práci!