• Detail firmy

HP ELEKTRO

Základní popis

Provádíme elektromontáže silnoproudých rozvodů, elektroinstalační práce na klíč. Zajišťujeme technickou ochranu osob a majetku.

Adresa

Nad náměstím 167
150 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ: 
DIČ:  14931516

Výrobky, činnosti

Elektromontáže

Kontaktní údaje

Telefon: +420 607 677 621
Mobil: +420 603 779 677
E-mail: hp.elektro@volny.cz

Kontaktní osoba

Václav Pánek - Majitel

Další firmy v oboru

Selteko plus, s.r.o.

Zabýváme se prodejem, návrhy, dodávkou a komplexní realizací aktivních i klasických hromosvodů, přepěťových ochran, záložních zdrojů UPS či nouzového napájení výpočetní techniky. Nabízíme vedení účetnictví pro fyzické i právnické osoby.

PAMA, spol. s r.o.

Věnujeme se stavební a inženýrské činnosti. V rámci stavebních prací provádíme rekonstrukce interiérů i exteriérů, rekonstrukce střech, montáže sádrokartonu, izolace, omítky, štuky, opravy podlah, elektroinstalace, rozvody vody, plynu, topení a mnoho jiného. Součástí poskytovaných služeb je vypracování projektové dokumentace, statických posudků či stavební dozor. Více na našich www stránkách.

S & S TZB, s.r.o.

Věnujeme se dodávkám, montáži a projektování vzduchotechniky a klimatizace. Zabýváme se výrobou vzduchotechnického potrubí, montáží sanity, dodávkou ÚT a další. Máme dlouholeté zkušenosti v oblasti výroby koncových elementů. Dodáváme a montujeme ocelové, plastové a měděné rozvody. Rádi vyhovíme Vašim individuálním požadavkům a přáním.