• Detail firmy

Unismini - služby, spol. s r.o.

Základní popis

Našim cílem je poskytnout Vám komplexní služby a řešení v oblasti výpočetní techniky, informačních systémů, zálohování a energocenter. Jsme připraveni naši nabídku přizpůsobit Vašim specifickým potřebám.

Adresa

Bělčická 2922/30
141 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62418742
DIČ:  CZ62418742

Výrobky, činnosti

Záložní zdroje elektrického proudu

Kontaktní údaje

Fax: +420 272 763 284
Fax: +420 272 084 511
E-mail: unismini@unismini.cz
WWW: www.unismini.cz

Kontaktní osoba

ing. Čeněk Vaníček - Jednatel

ing. Jiří Buršík - Jednatel

Další firmy v oboru

ATPV Elektro, v.o.s.

Zabýváme se výrobou, instalací, opravami elektrických strojů a přístrojů, elektronických a telekomunikačních zařízení. Dodáváme a montujeme kompletní vybavení pro satelitní a pozemní vysílání české a slovenské televize, včetně ostatních volně šiřitelných i kódovaných signálů.

ELKAP, s.r.o.

Zabýváme se komplexní výstavbou chlazených skladů, skladů s řízenou atmosférou ULO a také mrazíren. Dodáváme generátory ozónu, generátory dusíku, třídící linky na ovoce a zeleninu, absorbéry CO2, přenosné analyzátory plynu, bezpečnostní mechanické klapky, kompenzační vaky a mnoho dalšího. Zaměřujeme se také na výrobu rozváděčů nízkého střídavého napětí.

ELSECCO - Electronic Security & Consulting s.r.o.

Nabízíme elektrické zabezpečovací systémy EZS, kamerové systémy CCTV, systémy kontroly vstupu ACCESS, elektrické požární signalizace EPS, domácí telefony a ochranu obvodu. Dodáváme monitorovací kamerové systémy, poplašné systémy, venkovní bezpečnostní kamery, identifikační přístupové systémy, tísňové systémy, protipožární zabezpečení staveb, systémy evidence docházky apod.