• Detail firmy

Tac -Tac agency, s.r.o.

Základní popis

Výroba inzerátů, letáků, log, vizitek, plakátů, billboardů a webových prezentací. Specializace na marketingovou komunikaci firem.

Adresa

Masarykova 549
268 01 Hořovice

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25105396
DIČ:  CZ25105396

Výrobky, činnosti

Letáky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 311 516 726
Mobil: +420 602 477 177
E-mail: tzalud@tac-tac-cz
WWW: www.tac-tac.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Žalud - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Tomáš Sedlák

Sklenářství Mělník zajišťuje veškeré sklenářské práce, od výroby a prodeje skla či výroby zrcadel na zakázku, až po zasklívání dveří, oken, výloh, balkonů, lodžií, skleníků. Vyrábíme skleněné desky, skleněné interiérové dveře, skleněné police, dvojskla, akvária. Provádíme broušení skla. Zastřešujeme pergoly. Nabízíme rovněž polykarbonát a plexisklo. Náš sortiment zahrnuje i příslušenství k oknům.

TISKÁRNA JDS s.r.o.

Specializujeme se na ofsetový tisk na zakázku. Zabýváme se výrobou reklamních a firemních katalogů, samopropisovacích formulářů, kroužkové vazby, plastové vazby, lepením bloků apod. Nabízíme tisk komiksů i novin a precizní ofsetový tisk letáků, prospektů, časopisů, katalogů apod. Zajišťujeme kompletní knihařské zpracování tiskovin, laminace tiskovin, falcování, bigování apod.

Ivan Král

Nabízíme služby v oblasti reklamy. Vytváříme firemní identitu, informační a orientační systémy, bannery, billboardy, polepy aut, reklamní letáky, katalogy a mnoho dalšího. Poskytujeme fotografické služby.