• Detail firmy

LTL-STUDIO, Lukáš Letzel

Základní popis

Někomu se líbí svatební foto z obřadu pod širým nebem, jiný zvolí raději fotografování v interiérech. Nasvítíme prostory pro svatební fotografování, nabídneme vhodná místa, kde budou vypadat svatební fotografie co nejlépe.

Adresa

Jiráskova 1424
290 01 Poděbrady

Okres: Nymburk
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  66750849

Výrobky, činnosti

Katalogy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 325 613 868
E-mail: letzel@ltl-studio.cz
E-mail: vymena@svatebni-fotografie.cz
WWW: www.svatebni-fotografie.cz
WWW: www.ltl-studio.cz

Kontaktní osoba

Lukáš Letzel

Telefon: 777 248 335
E-mail: vymena@svatebni-fotografie.cz
Další firmy v oboru

TISKÁRNA JDS s.r.o.

Specializujeme se na ofsetový tisk na zakázku. Zabýváme se výrobou reklamních a firemních katalogů, samopropisovacích formulářů, kroužkové vazby, plastové vazby, lepením bloků apod. Nabízíme tisk komiksů i novin a precizní ofsetový tisk letáků, prospektů, časopisů, katalogů apod. Zajišťujeme kompletní knihařské zpracování tiskovin, laminace tiskovin, falcování, bigování apod.

KPK DISPLAYS s.r.o.

Specializujeme se na výrobu produktových stojanů, vybavení maloobchodních prodejen regály, vitrínami, drátěnými závěsy, košíky a POS materiály. Nabízíme komplexní veletržní servis. Realizujeme pro naše klienty veletržní a výstavní expozice na klíč po celém světě, od návrhu po finální stavbu a demontáž, včetně zajištění cateringu, hostesek, logistiky, ubytování, letenek apod.

POTISK VYLITA

Společnost Vylita byla založena v listopadu 1991 a jako jedna z prvních se stala poskytovatelem tampónového potisku reklamních předmětů, průmyslových a spotřebních výrobků. Jako jediní v republice vlastníme technologii předúpravy materiálu ožehem, toto zařízení je od firmy ARCOTEC. Touto technologií dokážeme potisknout i normálně nepotisknutelné materiály, například Polypropylén, Polyethylen aj.