• Detail firmy

PETR KEŠNER - údržba bytového fondu

Základní popis

Provádíme zednické a obkladačské práce. Nabízíme rekonstrukce interiérů, střešních teras, venkovních dlažeb, obrubníků i schodišť a renovace balkonů.

Adresa

Jenečská 50
161 00 Praha 6 - Liboc

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  14912414
DIČ:  cz530502315

Výrobky, činnosti

Provádíme zednické a obkladačské práce.

Nabízíme rekonstrukce interiérů, střešních teras, venkovních dlažeb, obrubníků i schodišť a renovace balkonů.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 724 278 777
E-mail: petr.kesner@seznam.cz
WWW: www.stavebniopravy.sweb.cz

Kontaktní osoba

Petr Kešner

Další firmy v oboru

VLTAVÍN HOLDING stavební podnik s.r.o.

Zabýváme se prováděním sanací vad panelové výstavby a komplexní rekonstrukce bytových a administrativních objektů. Připravíme Váš objekt na zimu, poradíme se získáním dotací v programu Zelená úsporám. Působíme zejména v Praze, Středočeském a Západočeském kraji, přijímáme však zakázky z celé České republiky.

Jiří Jaroš - ZISTA

Nabízíme kompletní zemní a výkopové práce, terénní úpravy ploch, údržbu komunikací a ploch, komunální úklidové služby, dodávky přípojek, čištění vodních toků, úpravy vodních koryt a břehů, dodávky přípojek plynu, topení i kanalizací, pokládky dlažeb, štěpkování dřevní hmoty, jeřábnické práce, údržbu a sekání zelených ploch apod.

FAT Praha, s.r.o.

Naše společnost zajišťuje údržbu bytového fondu již 26 let. V rámci této činnosti provádíme veškeré elektroinstalační, vodoinstalatérské, topenářské, zednické, kominikcé, klempířské, truhlářské, lykýrnické a úklidové práce. Léty nabyté zkušenosti jsou zárukou odborně a včas provedených kvalitních služeb. Poskytujeme prodlouženou 36-ti měsíční záruku. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!