• Detail firmy

ILLIOS, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme poradenství a inženýrskou činnost v oblasti vodního hospodářství a využití sluneční energie. Poskytujeme konzultace v oblasti řízení firem.

Adresa

Býšť-Hoděšovice 65
534 01 Hoděšovice

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25986678

Výrobky, činnosti

Alternativní energie

Kontaktní údaje

Mobil: +420 606 687 959
E-mail: info@illios.cz
WWW: www.illios.cz/

Kontaktní osoba

Zdeněk Ing.Čížek - Jednatel

Další firmy v oboru

HORA ENERGY , s.r.o.

Společnost HORA ENERGY, s.r.o. se věnuje návrhu a realizaci úsporného osvětlení pro administrativní prostory, průmyslové a řemeslné prostory, skladovací prostory, obchodní prostory, prostory pro sportovní aktivity a venkovní osvětlení budov a kuminikací. Naše služby: Tvorba světelných projektů Výpočet návratnosti investice v závislosti na úspoře elektrické energie dodávka a montáž svítidel

SANI - TOP - GAS s.r.o.

Provádíme veškeré instalatérské práce v oblasti topení - voda - plyn. Zajišťujeme dodávky a montáž tepelných čerpadel, automatických kotlů na pevná paliva včetně přestaveb, solárních kolektorů. Instalujeme podlahové topení. Součástí poskytovaných služeb jsou rovněž revize a záruční i pozáruční servis topných systémů. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

EMC PROJEKT, spol. s r.o.

Zabýváme se projektovou a inženýrskou činností v elektrotechnice a energetice. Nabízíme služby v oblasti oboru měření a regulace či digitalizace projektové a výkresové dokumentace.