• Detail firmy

ELMA KLADNO s.r.o.

Základní popis

Poskytujeme servis a montáže zařízení nízkého a vysokého napětí, domovní, bytové a průmyslové instalace, montáže telekomunikačních zařízení a zabezpeč

Adresa

Unhoštská 2737
272 01 Kladno

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25612395

Výrobky, činnosti

Zemní práce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 312 660 913
Telefon: +420 312 249 997
Mobil: +420 603 477 924
E-mail: elmakladno@email.cz
WWW: www.elmakladno.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Malý - Majitel, Jednatel

Mobil: +420 603 477 924

Lenka Malá - Jednatel

Ing. Radoslav Malý - Jednatel

Další firmy v oboru

PDS Benešov s.r.o.

Nabízíme stavby rodinných domů na klíč či kompletní rekonstrukce malých i velkých objektů. Zajišťujeme prodej dřeva a plošných materiálů ze dřeva a kování. Dodáváme palubky, OSB desky, laminátové LTD desky, nábytkové kování, kuchyňská dvířka a desky, nábytkové hrany a mnoho dalšího. Realizujeme formátování a olepování hran, zateplování rodinných domů, výstavbu hal na klíč.

MOBEST, a.s.

Stavební společnost Mobest a.s. - specialista na suchou výstavbu. Sádrokartonové konstrukce včetně podhledů jak ze SDK, tak z minerálních, akustických či hygienických podhledů. Firma se také zabývá zateplením obytných budov. Působíme v ČR a na Slovensku.

Jonák s.r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti staveb a rekonstrukcí. Poskytujeme veškeré stavební práce včetně zateplování, rekonstrukcí objektů, montáží sádrokartonů a terénních úprav okolo Vašeho pozemku. Dále se zabýváme pokládáním podlah, elektroinstalacemi, malířskými či instalatérskými pracemi. Při vykonávání činností používáme pouze kvalitní materiál a snažíme se práci provést co nejrychleji.