• Detail firmy

Čestmír Pitthard

Základní popis

výroba/opravy/pronájem palet LIKVIDAC/ODVOZ NEZNAČENÝCH/NETYPIZOVANÝCH PALET PRODEJ/PRONAJÉM GITTERBOXŮ PRODEJ/OPRAVY/REVIZE VYSOKOZDV.VOZÍKŮ/ŠKOLENÍ ŘIDIČŮ OPRAVY/SERVIS PAL.VOZÍKŮ

Adresa

Vlčkovická 232
500 02 Hradec Králové

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  64818781

Výrobky, činnosti

Výroba palet

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 461 725
E-mail: dopit@dopit.cz
WWW: www.dopit.cz

Kontaktní osoba

Čestmír Pitthard

Telefon: +420 603 461 725
E-mail: dopit@dopit.cz
Další firmy v oboru

PAVLÍNEK s.r.o.

Zaměřujeme se na oblast vázacích prostředků, zvedací a manipulační techniky, ocelových lan, přivazovací techniky a souvisejícího sortimentu. Nabízíme ocelová lana, vazáky, vázací a jevištní techniku, montované zábradlí, nerezová lana, plošinové vozíky, obrtlíky, jeřábové kočky a háky, úhlové převodovky, lanové navijáky, vázací body či řetězy, lanové svorky, nerezová lanka, vázací popruhy a další.

EKPS s.r.o. CHRUDIM

Dodáváme zdvihací techniku a řídící systémy skladového hospodářství. Opravujeme a modernizujeme regálové zakladače. Zajišťujeme komplexní služby - počáteční návrh, projekt, konstrukční řešení, výrobu, montáže, oživení, revize, záruční servis i pozáruční servis.

ROHDE & SCHWARZ - Praha, s.r.o.

Koncern Rohde & Schwarz je nadnárodní soukromou společností podnikající v oblastech elektronických testovacích a měřicích přístrojů, informačních technologií a radiokomunikací. Více než 75 let vyvíjí, vyrábí a prodává na světovém trhu elektronické produkty pro profesionální aplikace.