• Detail firmy

Suta – úklidová firma

Základní popis

Full servis úklidových služeb. Denní úklidy administrativních budov, výrobních hal, bytových domů, voskování podlah, strojové mytí podlah, kolaudační úklidy, péče o zeleň, mytí oken, čištění koberců, dodávky hyg. a papírového programu.

Adresa

U měšťanského pivovaru 934/4
170 00 Praha 7

Okres: Praha 7
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  18894135
DIČ:  CZ6012140761

Výrobky, činnosti

Úklidové služby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 266 712 192
Mobil: +420 777 723 457
E-mail: jiri.mejdrech@suta.cz
WWW: www.suta.cz

Kontaktní osoba

Veronika Habartová

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

KM Služby

Specializací firmy jsou renovace, sanace, čištění a ochranné nátěry fasád. Renovujeme panelové domy, zateplujeme fasády i ploché střechy, provádíme stavebně montážní práce výškovou technikou. V rámci výškových prací zajišťujeme mytí prosklených fasád, oken a žaluzií. Zaměstnáváme odborně vyškolené pracovníky a jsme pojištění proti případných škodám. Působíme po celé ČR. Neváhejte nás kontaktovat!

KMK úklid s.r.o.

Zabýváme se veškerým úklidem malého i velkého rozsahu ve firmách, v domácnostech, skladech i jiných prostorech. Na výběr máte ze široké škály služeb. Zrenovujeme Vám podlahy, vyklidíme prostor, provedeme kompletní úklid, uklidíme po stavebních pracích či posekáme zahradu.

Šticha & syn s.r.o.

Provádíme veškeré zahradnické práce. Zajišťujeme realizace a návrhy zahrad či údržbu zeleně. Nabízíme úklidové služby. Provádíme čištění garáží a eskalátorů.