• Detail firmy

FLEGL - KOVOVÝROBA

Adresa

Hrdlořezy 199
293 07 Hrdlořezy

Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  63814030
DIČ:  CZ7202110938

Výrobky, činnosti

Soustružení kovů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 474 342 752
Mobil: +420 603 864 993
E-mail: info@kovarskadilna.cz
E-mail: info@fleglkovovyroba.cz
WWW: fleglkovovyroba.cz
WWW: www.kovarskadilna.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Flégl - Majitel

Ing. Petr Telička - Jednatel

Ing. Petr Hronek

Další firmy v oboru

Truhlářství Hubač s.r.o.

Nabízíme služby zakázkového truhlářství. Navrhujeme a zhotovujeme interiérový nábytek, kancelářský nábytek, kuchyně na míru, dřevěné obklady fasád, vestavěné skříně, dřevěné pergoly a dřevěné přístřešky, postele na míru, vnitřní uspořádání skříní, interiérové a exteriérové dveře, atypické skříně a mnoho dalšího. Zajišťuje zámečnické služby - výroba kovových prvků, montáž bezpečnostních zámků apod.

EFB s.r.o.

Zaměřujeme se na dovoz a prodej luxusního dveřního a okenního kování. Poskytujeme také poradenství pro architekty a projektanty v oblasti stavebního kování. Naše produkty jsou vhodné pro všechny typy projektů - byty, kanceláře a další objekty s vysokými nároky na kvalitu a užitnou hodnotu.

REMS Česká republika s.r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem strojů či nástrojů pro opracování trubek. Nabízíme dutinky a oka, kotoučové i šavlové pily, ohýbačky trubek, odhrotovače, pilové listy, akumulátorové vrtací šroubováky, odstředivé čerpadla a další. Zaměřujeme se na prodej nářadí k čištění kanálů a prodej strojů pro svařování plastových trubek.