• Detail firmy

Vše pro podlahy s.r.o.

Základní popis

Společnost Vše pro podlahy s.r.o. patří mezi nejvýznmnější dodavatele podlahových krytin v České republice. Hlavním firemním cílem a zájmem je poskytování kvalitních produklů a služeb svým zálazníkům.Dodáváme kvalitní materiály pro podlaháře

Adresa

Na Spravedlnosti 1533
530 02 Pardubice

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25976923
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

Velkoobchod podlahových krytin

Naše produkty Linoleum a PVC - Tarket, Fatra, Forbo Parketové vlysy Dřevěné podlahy Laminátové podlahy Korkové podlahy Laky Stavební chemie

Kontaktní údaje

Telefon: +420 466 304 520
E-mail: odbyt@vppp.cz

Kontaktní osoba

Petr Sixta - Obchodní ředitel

Mobil: +420 602 223 307
E-mail: odbyt@vppp.cz
Další firmy v oboru

ROYAL TECH, s.r.o.

Royaltech s.r.o. - specializujeme se na sportovní podlahy, sportovní povrchy, podlahy v tělocvičně a rekonstrukce sportovních podlah. Nabízíme sportovní podlahy dřevěné, sportovní podlahy umělé(Conipur HG) i sportovní podlahy kombinované.

HOLTEX a.s.

Vyrábíme a prodáváme koberce a podlahové textilie. Zabýváme se exportem koberců do zemí celé Evropy. Nabízíme široký sortiment metráže i kusových koberců, provádíme jejich další úpravy jako řezání, obšívání a následnou pokládku.

Jan Strouhal - podlahové centrum

Prodáváme a pokládáme podlahové krytiny - plovoucí podlahy, vinylové a korkové podlahy, koberce a PVC. Zajišťujeme pokládku podlahových krytin, čištění koberců a čalouněného nábytku, renovaci parket a další služby. Naleznete nás nedaleko Jindřichova Hradce.