• Detail firmy

BELTES - Ing. Vladimír Bláha

Základní popis

Výroba prvků pro automatizaci. Nabídka konektorových nástrček v základním provedení, s indikací, zhášením, přídavnou svorkou

Adresa

Ottova 218
269 01 Rakovník

Okres: Rakovník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  12538353

Výrobky, činnosti

Průmyslová elektronika

Kontaktní údaje

Telefon: +420 313 513 899
Mobil: +420 603 178 733
Fax: +420 313 513 899
E-mail: beltes@beltes.cz
WWW: www.beltes.cz

Kontaktní osoba

Ing. Vladimír Bláha - Majitel

Další firmy v oboru

SANKRA s.r.o.

Zabýváme se komplexním řešením domácí automatizace, instalací zabezpečovacích a kamerových systémů, televizních a satelitních rozvodů. Zabýváme se realizací chytrých domů na klíč. Provádíme servisní a revizní činnost.

MIRES CONTROL s.r.o.

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem v oblasti měření, řízení a regulace. Nabízíme přístroje REG10-DIN a REG10-PAN, veškeré příslušenství jako jsou sondy (teplotní, tlakové, vlhkostní, chemické), převodníky, komunikační rozhraní či napájecí zdroje a transformátory. Nevybrali jste si? Máme pro Vás také možnost zakázkového řešení řídící elektronické jednotky.

VALID s.r.o.

Naše společnost se věnuje prodeji strojních součástí pro lehký průmysl. Zajišťujeme opravy elektromotorů Siemens. Zboží dodáváme přímo k odběrateli, na základě domluvy lze vybrané zboží rezervovat na našem skladu. Určíme typ výrobku dle rozměru s možností převodu mezi výrobci. Jsme certifikovaným distributorem značky Schaeffler Group. Zastupujeme další výrobce jako KTR, OPTIBELT aj.