• Detail firmy

Cassandra spol. s r.o.

Základní popis

Provoz nákladní železniční dopravy. Přeprava nadměrných nákladů, obilí, stavebních hmot, uhlí, popílků, dřeva q dalších. Poskytování exportu a importu

Adresa

Vrchlického 6/286
150 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25060821
Rok založení:  1996

Výrobky, činnosti

Kurýrní služby

Kontaktní údaje

Telefon: 420 257 323 558
Mobil: 420 602 202 027
Fax: 420 241 774 027
E-mail: info@cassandra-cz.cz
WWW: www.cassandra-cz.cz

Kontaktní osoba

Petr Horáček - Jednatel

Další firmy v oboru

BETA, spol. s r. o.

Nabízíme vnitrostátní a mezinárodní kontejnerovou dopravu i přepravu námořních kontejnerů z evropských přístavů Hamburg, Bremerhaven či Rotterdam. Zajišťujeme přepravu kontejnerovými návěsy a tahači. Silniční kontejnerovou přepravu zboží realizujeme včetně vyřízení veškerých přepravních povolení.

VÁCLAV BULÍK

Naše společnost poskytuje kompletní stěhovací a dopravní služby. Nabízíme vnitrostátní i mezinárodní autodopravu, stěhování firem, bytů i kanceláří, vyklízecí služby, dodávkovou autodopravu, stěhování těžkých břemen a klavírů, výstavbu sádrokartonových příček, výrobu a montáž nábytku apod.

S P E D I A , s.r.o.

Nabízíme spolehlivé mezinárodní zasilatelské služby včetně odborného zabalení zboží, celního odbavení a vyřízení dokumentace. Zajišťujeme balení na míru, balení uměleckých děl a výtvorů, převoz a zabalení starožitností. Dopravu i balení přizpůsobíme Vašim konkrétním požadavkům v závislosti na povaze zboží.