• Detail firmy

MARTIN ZAJÍC

Základní popis

Naše firma se již více jak 4 roky zabývá velkoobchodem kancelářských potřeb a papírenských výrobků. Zajišťujeme kompletní sortiment kancelářských potřeb pro hladký chod Vaší kanceláře.

Adresa

Sadová 1326
295 01 Mnichovo Hradiště

Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  86553518

Výrobky, činnosti

Prodej a distribuce kancelářských potřeb

KANCELÁŘSKÝ PAPÍR,CARTRIDGE&TONERY,LEPIDLA&PÁSKY,DESKY&SEŠITY&BLOKY,OBÁLKY&TAŠKY,DROGERIE,PSACÍ POTŘEBY,DRÁTKY&SPONKY,SPECIÁLNÍ PAPÍR

Kontaktní údaje

Telefon: +420 326 772 307
Mobil: +420 724 262 260
E-mail: martin.zajic@officepaper.cz
WWW: www.officepaper.net

Kontaktní osoba

Martin Zajíc - Majitel

Mobil: +420 775 969 997
Další firmy v oboru

Petr Martínek - PM Servis

Zajišťujeme dodávku polygrafických výrobků zejména pro firemní klientelu. Navrhujeme, tiskneme a dodáváme firemní tiskopisy, bloky, letáky, prospekty, brožury, spisové desky, kalendáře, katalogy, samolepící etikety, papírové tašky, obaly a krabice. Dbáme na maximální servis a kvalitu provedení.

Ing. Peter Lukšo - Servis kancelářské techniky

Zajišťujeme servis a opravy kopírek, tiskáren a projektorů v Brně a okolí. Do firem dodáváme spotřební materiál pro chod kanceláře.

Firma Wierzbicki

Všechny výrobky jsou vyráběny sami. Jediným materiálem, ve které jsou dodávány z vnějšku jsou meziprodukty pro výrobu PVC desky a různé několik mlýnů v závislosti na potřebách a typu výrobní linky. Jsme snižují výrobní náklady. Takže jsme konkurenceschopné ceny.