• Detail firmy

SETVA s.r.o.

Základní popis

Provádění oprav a servisu tvářecích strojů, tabulových nůžek, ohraňovacích lisů, ohýbaček plechu a trubek. Prodej náhradních dílů na tyto stroje.

Adresa

Husovo nám. 273
280 02 Kolín

Okres: Kolín
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27110575

Výrobky, činnosti

Stroje

-provádění oprav a servisu tvářecích strojů.

Kontaktní údaje

Telefon: 420 321 712 047
E-mail: setva@cmail.cz
WWW: www.setva.cz

Kontaktní osoba

Štěpánka Susová - Jednatel

Mobil: 602 272 783

Milan Vočadlo - Jednatel

Pobočky

MILAN VOČADLO
Husovo náměstí 273/3
280 02 Kolín

Okres: Kolín
Kraj: Středočeský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

CZECH STORE - Banout Jakub

Specializujeme se na prodej nadnormativních zásob. Zajišťujeme výkup nadnormativních zásob strojírenského charakteru od nářadí až po ložiska.

Bestlift, spol. s r.o

Zabýváme se výstavbou, modernizací, montáží a servisem výtahů, eskalátorů a travelátorů. Dodáváme elektrické lanové výtahy i hydraulické výtahy do bytových i nebytových objektů. Provádíme modernizace a kompletní výměny výtahů. V rámci servisu nabízíme opravy, provozní prohlídky, seřízení, mazání, čištění výtahů apod. Rovněž zabezpečujeme vyproštění osob, zvířat či nákladu z výtahu.

Pavel Kejla

Specializujeme se na oblast svařovací techniky. Zajišťujeme prodej svařovacích strojů a zařízení včetně veškerého příslušenství. Nabízíme hořáky, řezné, brusné a lamelové kotouče, svařovací kabely, ochranné svařovací pomůcky a mnoho jiného. Naše služby zahrnují rovněž opravy a záruční i pozáruční servis svářeček či odborné poradenství k námi nabízenému zboží. Neváhejte nás kontaktovat!