• Detail firmy

FINAPP group s.r.o.

Základní popis

Nabídka personálního a procesního poradenství, auditů v oblasti IT, daňového poradenství a poradenství v oblasti fondů a dotací.

Adresa

Václavské nám. 48
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26739062

Výrobky, činnosti

Vývoj a prodej ekonomického softwaru.

Nabídka zpracování celé účetní agendy včetně auditů i mezd.

Kontaktní údaje

Telefon: 222 211 452
Mobil: 736 606 742
WWW: www.finapp.cz

Kontaktní osoba

. Ing. Bohdan Resler - Jednatel

Stanislava Macnarová, Ředitelka divize

Mobil: +420 774 628 102
Další firmy v oboru

Individualtour

Zabýváme se vnitrostátní a mezinárodní osobní dopravou. Nabízíme ubytování za zajímavé ceny v hotelích v centru Prahy (i jinde v ČR), ve Vídni, Budapešti, Krakově atd. Zajišťujeme ubytování, dopravu a gastronomický servis pro svatby a podnikové oslavy, programy a prostory pro firemní akce. Dále zajišťujeme průvodcovské a překladatelské služby se specializací na španělštinu, angličtinu a ruštinu.

Daňová a účetní instituce a.s.

Specializujeme se na vedení účetnictví a daňové evidence. Nabízíme zpracování daňových přiznání, daňové a právní poradenství či přípravu podkladu pro audit. Zabýváme se likvidací společností - zajistíme všechny nutné úkony.

ANESO, s.r.o.

Poskytujeme služby spojené se správou nemovitostí, obytných domů, nájemních domů, družstevních domů. Nabízíme údržbu, opravy domů, provoz kotelen, dodávky tepla. Pro naše klienty zpracováváme také účetnictví a zajišťujeme nepřetržitou havarijní službu prostřednictvím externí firmy.