• Detail firmy

Petra Šlencová Bílská

Základní popis

Zakázková výroba oblečení pro business a volný čas, společenských a svatebních šatů a komplexní realizace firemních uniforem.

Adresa

Křesomyslova 357/21
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  65038924

Výrobky, činnosti

Výroba společenského oblečení

Kontaktní údaje

Telefon: +420 608 441 344
E-mail: petrabilska@petrabilska.cz
WWW: www.petrabilska.cz
Další firmy v oboru

Lukáš Kořínek

Specializujeme se na prodej pracovních oděvů, obuvi a ochranných pracovních pomůcek. Nabízíme pánské pracovní oděvy, dámské pracovní oděvy, montérkové blůzy, montérkové kalhoty, pracovní oděvy pro kuchaře, pracovní haleny, pracovní kombinézy, pracovní holeňovou obuv, pracovní reflexní prvky, pracovní pláště, univerzální pracovní kalhoty, kuchařské rondony a zástěry.

Xena Praha s.r.o.

Zabýváme se zakázkovou výrobou pracovního oblečení uniformního typu. Náš sortiment zahrnuje kalhoty, saka, sukně, bundy, košile, trička, kombinézy, pokrývky hlavy, obuv, ale i doplňky, jako jsou kravaty, opasky, ponožky, rukavice, šály, brýle apod. Nabízíme vyšití loga na Vaše oděvy. Katalog produktů naleznete na našich webových stránkách.

OK - SETO TOMÁŠ SKOPAL

Zabýváme se výrobou nerezových ohebných komínových vložek a komponentů. Nabízíme hliníkové hadice pro vzduchotechniku, žáruvzdorné izolace, kouřovody, komíny nebo i kominické obleky.