• Detail firmy

Jana Miškovská

Základní popis

Zakázková výroba nafukovadel pro reklamní, prezentační i umělecké účely.

Adresa

Jeseniova 2738/127
130 00 Praha 3

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  67376967

Výrobky, činnosti

nafukovadla,reklama

Kontaktní údaje

Telefon: +420 777 085 696
E-mail: jana.miskovska@gmail.com

Kontaktní osoba

Jana Miškovská - Majitel

Další firmy v oboru

GOR 7, s.r.o.

Naše firma je výrobcem a dodavatelem plastových dílů pro průmyslové využití. Další významnou činností je výroba plastových a papírových obalů. V naší nabídce najdete stojany, poutače, promostolky, plexi stojánky, cenovkové lišty a další reklamní předměty. Také nabízíme poradenství v oblasti podpory prodeje a marketingu.

VPV Praha, s.r.o.

Naše společnost se zabývá dovozem a distribucí vín z vinařství z Itálie a Portugalska. Z Portugalska dovážíme rovněž olivový olej. Dodáváme dárková a luxusní balení vín ke speciálním příležitostem či visačky nebo etikety na lahve s logem firmy. Součástí poskytovaných služeb je pořádání řízených degustací v partnerských restauracích. Kompletní sortiment vín, která nabízíme naleznete na našich www.

AMADEUS - Petr Kopecký

Profesionální a komplexní grafické služby. Specializujeme se na tvorbu loga a firemní identity. Tiskové grafické služby, tvorba log, jednotný styl, webdesign, tvorba webových stránek. Spolehlivost, profesionalita a kvalita. To jsou benefity, na kterých stavíme a které ani v dnešní době nejsou zcela samozřejmé.