• Detail firmy

PENTO, s.r.o.

Základní popis

Společnost se řadí mezi významné dodavatele komplexních služeb v oblasti autoopravárenství nákladních i osobních vozidel včetně velkoobchodního prodeje náhradních dílů.Veškeré aktivity jsou soustředěny ve dvou vlastních areálech.

Adresa

Hřivínův Újezd 191
763 07 Velký Ořechov

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  44119054
DIČ:  CZ44119054
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Opravy vstřikovacích čerpadel, vstřikovačů

- BOSCH, DELPHI, DENSO, SIEMENS

Kontaktní údaje

Telefon: +420 577 996 120
Telefon: +420 577 106 022
Fax: +420 577 159 968
E-mail: pentozlin@pentozlin.cz
WWW: www.pentozlin.cz

Kontaktní osoba

Karel Mikulec

Další firmy v oboru

SVÁŘEČKY-OBCHOD.CZ

Zabýváme se prodejem svářecí techniky, kompresorů, zahradní techniky a také dílenského vybavení. Nabízíme širokou nabídku produktů od tuzemských i zahraničních výrobců. Dodáváme svářečky, kovoobráběcí stroje, pily, pneumatické a Aku nářadí, stavební stroje, krbová kamna, dřevoobráběcí stroje, elektrocentrály, plynové spotřebiče, stojanové vrtačky, zahradní techniku a mnoho dalšího.

Seplast, s.r.o.

Nabízíme plastové radiální ventilátory pro výzkumné laboratoře, laboratoře kontroly a vývoje či pro různá odvětví průmyslu. Zajišťujeme montáž průmyslových ventilátorů. Dodáváme střešní plastové ventilátory a příslušenství k montáži průmyslových ventilátorů - frekvenční měniče, ventilační hlavice s mřížkou, zpětné a regulační klapky, uzavřené stoličky, tlumící vložky, izolátory chvění apod.

TOOL-TEMP CZ s.r.o.

Zabýváme se vývojem a výrobou termoregulačních a chladících zařízení. V současné době jsme největším výrobcem v Evropě pro širokou škálu průmyslových odvětví. Poskytujeme komplexní služby od dodání přes instalaci přístroje až po odborné zaškolení.