• Detail firmy

ORTÉZA, s. r. o.

Základní popis

ORTÉZA s.r.o. pro Vás vyrábí ortopedicko-protetických pomůcky. Jedná se o trupové a končetinové ortézy s širokým rozsahem použití. Ortézy vyrábíme z kvalitních materiálů za použití moderních technologií v souladu s evropskou zdravotní normou.

Adresa

Stránského 28
616 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26300451
DIČ:  CZ26300451
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Výroba ortéz a zdrav. prostředků

Kontaktní údaje

Telefon: +420 582 330 430
Fax: +420 582 330 430
E-mail: novak@orteza.com
WWW: plastotvar.cz
WWW: www.orteza.com

Kontaktní osoba

Pavel Novák

Mobil: +420 603 525 134

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Essentra Components s.r.o.

Přední výrobce a dodavatel plastových a kovových průmyslových dílů pro široké spektrum odvětví výrobního průmyslu. Dodáváme komponenty pro výrobu strojů a zařízení, kovového a průmyslového nábytku, pro speciální vozidla a stavební a zemědělské stroje, zpracování plechů a profilů a také produkty pro podporu prodeje. Poskytujeme zdarma vzorky, modely 3D CAD a odborné technické poradenství.

KARS, spol. s r.o.

Zajišťujeme prodej nejrůznějšího průmyslového zboží prvotřídní kvality. Nabízíme ventilátory, elektromotory, šnekové převodovky, čerpadla, elektroinstalační materiál, řemeslnické potřeby, čerpadla pro zvyšování tlaku, asynchronní elektromotory, pracovní oděvy a obuv, metrový textil apod.

Chironax, spol. s r.o.

Specializujeme se na prodej a servis zdravotnické techniky. Nabízíme především tuzemskou zdravotnickou techniku, ale i zahraniční přístrojovou technologii. Zajišťujeme dodávky zdravotnických přístrojů a zařízení na klíč, včetně odborné montáže, záručního a pozáručního servisu a poradenství. Poskytujeme také pronájem zdravotnické techniky. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách.