• Detail firmy

HOSTEL 5 PRAGUE

Základní popis

Levné ubytování pro skupiny sportovců, turistů a studentů. Výhodné ceny a poloha u metra Anděl. Parkování zdarma, příjemné prostředí.

Adresa

Plzeňská 23
150 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  61825484

Výrobky, činnosti

Turistické ubytování

Kontaktní údaje

E-mail: prague@hostel5.com
WWW: www.hostel5.com

Kontaktní osoba

Brůno Cempírek - Majitel

Mobil: 731 500 309

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

DAVID PRAHA, s.r.o.

Restaurace Petřínské Terasy v Praze nabízí možnost pořádání firemních akcí, školení, seminářů, svateb nebo různých soukromých oslav. Využít můžete reprezentační prostory, restauraci Koliba s otevřeným ohništěm. 28km za Prahou směr Brno nabízíme prostory s využitím parcourové střelnice pro svatby, teambuilding a jiné akce společně s ubytováním v nedalekém hotelu.

HOTEL ČECHIE Praha, a.s.

Vedeme 4-hvězdičkový hotel s wellness a bohatým sportovním vyžitím. 4-hvězdičkový hotel na Praze 8 nabízí ubytování v standardních i nadstandardních pokojích a hotelových apartmánech. V areálu hotelu se nachází krytá tenisová hala, bazén s protiproudem, klimatizované fitness, golfová hala i prostory pro squash. Organizujeme firemní konference na klíč. Pořádáme golfové kurzy.

Hotel Agricola

Hotel Agricola v klidném prostředí Prahy 10 - Vršovic. Nabízíme prostory pro firemní akce, večírky a rauty. Máme dlouholeté zkušenosti s uspořádáním svatebních hostin, rodinné oslavy, společenské večírky, srazy, rauty i recepci. Disponujeme restaurací pro 40 až 60 osob, vinárnou a kvalitními ubytovacími službami. Zveme vás na pravidelné taneční večery 80-90 léta - živá kapela od 18h do 22h.