• Detail firmy

Peter Šimuni

Základní popis

Provádíme průmyslové praní a čištění prádla, záclon, závěsů, povlečení apod. Pereme, žehlíme, mandlujeme od roku 1992. Máte-li i Vy rádi voňavé nažehlené prádlo, kontaktujte nás!

Adresa

Radlická 115/140
150 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  41750241
Rok založení:  1992

Výrobky, činnosti

Nabídka praní prádla a čištění oděvů

Prádlo pereme zejména pro hotely, restaurace, nemocnice, kadeřnictví apod. Veškeré prádlo sušíme venku, tedy přirozeným způsobem (prodloužení životnosti prádla).

Kontaktní údaje

Telefon: +420 251 613 786
Telefon: +420 777 257 311
E-mail: psimuni@seznam.cz
WWW: www.psimuni.sweb.cz/a.html

Kontaktní osoba

Peter Šimuni - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

AVD Tichá s.r.o.

Zajišťujeme opravy a kompletní rekonstrukce budov, rekonstrukce rodinných domů, rekonstrukce bytů a bytových jader, izolace budov, zateplování fasád domů. Věnujeme se zemním a výkopovým pracem a stavebnictví.

Šticha & syn s.r.o.

Provádíme veškeré zahradnické práce. Zajišťujeme realizace a návrhy zahrad či údržbu zeleně. Nabízíme úklidové služby. Provádíme čištění garáží a eskalátorů.

Jiří Jaroš - ZISTA

Nabízíme kompletní zemní a výkopové práce, terénní úpravy ploch, údržbu komunikací a ploch, komunální úklidové služby, dodávky přípojek, čištění vodních toků, úpravy vodních koryt a břehů, dodávky přípojek plynu, topení i kanalizací, pokládky dlažeb, štěpkování dřevní hmoty, jeřábnické práce, údržbu a sekání zelených ploch apod.