• Detail firmy

Šnajdr a spol., s.r.o.

Základní popis

Zprostředkujeme koupi, prodej a pronájem nemovitostí. Zajišťujeme komplexní právní servis, jednání s úřady, projednávání hypotečních úvěrů, stavebního spoření a územní rozhodnutí. Zajišťujeme dokumentace, znalecké posudky a geodetické práce.

Adresa

Na dolinách 16/2
147 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27414892

Výrobky, činnosti

Realitní kanceláře

Kontaktní údaje

Telefon: +420 222 935 971
E-mail: rk.snajdr@rksnajdr.cz
WWW: www.rksnajdr.cz

Kontaktní osoba

Ing. MIRKO ŠNAJDR - Jednatel

Mobil: +420 777 328 729

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

VLTAVA PRAGUE PROPERTIES REAL ESTATE s.r.o.

Nabízíme kompletní služby realitní kanceláře se zaměřením na Prahu. V naší nabídce naleznete bytové a nebytové prostory k pronájmu i k prodeji. Zajišťujeme rovněž správu a údržbu domů a bytů - technická správa, úklidy, revize, právní poradenství apod. V této oblasti působíme již téměř 15 let a díky zkušenostem, které jsme za tu dobu posbírali, Vám můžeme nabídnout služby na profesionální úrovni.

iReality, s.r.o.

Zprostředkováváme pronájem a prodej nemovitostí. Zajišťujeme dlouhodobý i krátkodobý pronájem bytů, rodinných domů, nebytových prostor, pozemků. K prodeji nabízíme byty, rodinné domy, rekreační objekty, činžovní domy, nebytové prostory, pozemky. Poskytujeme právní servis v oblasti realit. Chcete prodat nebo pronajmout Vaši nemovitost? Neváhejte a kontaktujte nás. Garantujeme 100% spokojenost.

Lucie Tůmová

Zajišťuji kompletní servis služeb a poradenství v oblasti realit. Zprostředkuji prodej či koupi nemovitosti v Praze a okolí. Mám řadu spokojených klientů, jejichž zkušenosti naleznete na mých webových stránkách. Chcete prodat nebo koupit nemovitost? Neváhejte se na mě obrátit. Jsem certifikovaný realitní makléř RAČR a jsem členem Realitní komory ČR.