• Detail firmy

Zbyněk Louda

Základní popis

Tvorba počítačové animace, obrazové postprodukce, zvláštních efektů pro film a video.

Adresa

V Horkách 1389/11
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  67992901

Výrobky, činnosti

Služby počítačové grafiky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 603 432 118
Telefon: +420 261 217 908
E-mail: info@redpoint.cz
WWW: www.redpoint.cz

Kontaktní osoba

Zbyněk Louda - Majitel

Pobočky

SYNTEX PRAHA s.r.o.
Na Nivách
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika
Další firmy v oboru

Dorian HANUŠ

Smyslem je pomoc zákazníkům v realizaci jejich přání a potřeb v oblasti dokumentární a reklamní tvorby. Potřebujete reportážní fotografie, výtvarnou či reklamní fotografii nebo videokatalog svých výrobků a služeb? Samozřejmě Vám nabízíme také reklamní a výukové videopořady, stejně jako reportáž či dokument z Vašich akcí. Video Vám natočíme a zpracujeme. Vše umíme zachytit i pod vodou.

SKY Promotion s.r.o.

Agentura SKY Promotion s.r.o. působí po celé ČR a nabízí širokou škálu služeb zaměřených na kvalitní reklamní full-servis a promo akce, zajištění firemních akcí, hostesek, modelek, profesionálních caddy girls a dalšího personálu. Na míru ušijeme i reklamní, dárkové a propagační materiály. Pro firmy i jednotlivce zajistíme aplikace potisku i výšivek na reklamní textil.

CompuCARE, spol. s r.o.

Specializujeme se na IT podporu malých a středních firem či IT podporu domácností. Zajišťujeme opravy základních desek, expresní opravy počítačů, servis Apple produktů, instalace strukturovaných kabeláží, monitorování aktivit uživatelů PC apod. Poskytujeme pronájem počítačů a IT zařízení. Zaměřujeme se na certifikace firemního IT.