• Detail firmy

Zdeněk Gorgoň

Základní popis

Fotím kočky všech druhů a domácích zvířat pro odborné a zájmové publikace.

Adresa

Bruslařská 1186/14
102 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  63958198

Výrobky, činnosti

Fotoateliéry

Kontaktní údaje

Telefon: +420 732 144 257
E-mail: zdenek.gorgon@seznam.cz
WWW: www.foto-go.com

Kontaktní osoba

Zdeněk Gorgoň - Majitel

Další firmy v oboru

Dorian HANUŠ

Smyslem je pomoc zákazníkům v realizaci jejich přání a potřeb v oblasti dokumentární a reklamní tvorby. Potřebujete reportážní fotografie, výtvarnou či reklamní fotografii nebo videokatalog svých výrobků a služeb? Samozřejmě Vám nabízíme také reklamní a výukové videopořady, stejně jako reportáž či dokument z Vašich akcí. Video Vám natočíme a zpracujeme. Vše umíme zachytit i pod vodou.

René Volfík

Fotografujeme společenské, kulturní, politické, sportovní a firemní akce. Specializací firmy je především reportážní fotografie. Do našeho portfólia patří rovněž fotodokumentace výrobních procesů a drobné produktové fotografie. Nedílnou součástí poskytovaných služeb je fotografování svateb. Neváhejte nás kontaktovat! Vyfotíme Váš velký den k Vaší spokojenosti.

SKY Promotion s.r.o.

Agentura SKY Promotion s.r.o. působí po celé ČR a nabízí širokou škálu služeb zaměřených na kvalitní reklamní full-servis a promo akce, zajištění firemních akcí, hostesek, modelek, profesionálních caddy girls a dalšího personálu. Na míru ušijeme i reklamní, dárkové a propagační materiály. Pro firmy i jednotlivce zajistíme aplikace potisku i výšivek na reklamní textil.