• Detail firmy

Zdeněk Šikýř

Základní popis

Nabídka služeb nahrávacího studia s možností zapůjčení nástrojů.

Adresa

Štěrboholská 181/7
102 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  15313816

Výrobky, činnosti

Nahrávací a masteringová studia

Kontaktní údaje

Telefon: +420 602 947 170
E-mail: zdenek@studiohostivar.cz
WWW: www.studiohostivar.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Šikýř - Majitel

Další firmy v oboru

ATPV Elektro, v.o.s.

Zabýváme se výrobou, instalací, opravami elektrických strojů a přístrojů, elektronických a telekomunikačních zařízení. Dodáváme a montujeme kompletní vybavení pro satelitní a pozemní vysílání české a slovenské televize, včetně ostatních volně šiřitelných i kódovaných signálů.

WICOM s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti ochrany majetku a osob. Zajišťujeme projekci, montáž a servis zabezpečovacích systémů. Montujeme systémy EZS, kamerové systémy, systémy kontroly vstupu apod. Zaměstnáváme pracovníky s odbornými znalostmi, kteří jsou pravidelně školeni a díky bohaté praxi v oboru nabízíme služby na vysoké úrovni. Neváhejte nás kontaktovat!

VT PROJECT s.r.o.

Jsme systémový integrátor projekční, prezentační a audiovizuální techniky. Naše portfolio služeb zahrnuje instalaci, servis a také prodej a pronájem techniky. Specializujeme se na ozvučení interiérů. Máme dlouholeté zkušenosti a jsme opravdovými profesionály v oboru. Kontaktujte nás, věříme, že budete s našimi službami a produkty maximálně spokojeni, jako množství klientů před Vámi.