• Detail firmy

SUDOP Energo, s.r.o.

Základní popis

Zajišťujeme projektování venkovního a kabelového vedení, rozvoden, transformoven či elektroprojektů občanské vybavenosti.

Adresa

Olšanská 2643/1A
130 00 Praha 3

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62577298

Výrobky, činnosti

Servis domácích spotřebičů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 267 094 633
E-mail: sudopenergo@sudopenergo.cz
WWW: www.sudopenergo.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jan Kout - Jednatel

Ing. František Lukeš - Jednatel

Ing. Zdeněk Pešava - Ředitel

Telefon: +420 267 094 636
E-mail: pesava@sudopenergo.cz

Ing. Jaroslav Moravec - Manažer projektu

Další firmy v oboru

ReachSpektrum, s.r.o.

Poskytujeme poradenství a služby v oblasti chemické legislativy. Zajišťujeme podporu procesu realizace ve firmách. Garantujeme vynikající znalosti problematiky REACH a máme bohaté zkušenosti s implementaci legislativy chemických látek ve společnostech.

GESTIO s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti vedení účetnictví a daňové evidence pro podnikatelské subjekty. Nabízíme zpracování mzdové agendy, odklady daňového přiznání, audity účetnictví, vedení daňové evidence apod. Poskytujeme odborné poradenství v této oblasti. Zajišťujeme služby zastupování na finančních úřadech či posudky soudního znalce pro motorová vozidla. Působíme v Praze i po celé České republice.

CZ Teplo s.r.o.

Zabýváme se realizacemi a rekonstrukcemi topných systémů a tepelných zdrojů. Kompletně realizujeme kotelny a zajišťujeme montáže ústředního topení. Vyrábíme výměníkové stanice, směšovací stanice, potrubní rozvody, tepelná čerpadla a příslušenství.