• Detail firmy

GAMETAL

Základní popis

Stavíme montované, ocelové, skladové a výrobní haly, také zateplené haly a nezateplené haly, ocelové konstrukce, opláštění a zateplení budov a střech po celé ČR. K dispozici ceník montovaných hal - možnost kalkulace ceny přímo na stránkách.

Adresa

Jelínkova 1776
356 01 Sokolov

Okres: Sokolov
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  63532697
DIČ:  CZ6808031483
Rok založení:  1995
Počet zaměstnanců:  4
Roční obrat:  6000000

Výrobky, činnosti

Garáže, montované garáže

- montované přístř. - zateplení staveb - montované haly

Kontaktní údaje

Telefon: +420 352 621 345
E-mail: info@montovanegaraze.cz

Kontaktní osoba

Libor Janů - Jednatel

Mobil: 608 250 249

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

UNICON spol. s r.o.

Firma na trhu působí především v oblasti výroby a montáže ocelových konstrukcí včetně opláštění. K našim realizacím nabízíme i komplexní dokumentaci. Dále zajišťujeme výrobu a prodej betonových prefabrikátů a jiné stavební konstrukce. Nabízíme stropní systémy, betonové patky, atypické sloupy, bednící betonové tvárnice a další. Veškeré informace a naše výroba na webových stránkách.

Zámečnictví - Pokorný

Zabýváme se zámečnickou výrobou a prodejem plotů, vrat, mříží, zábradlí, kovových konstrukcí. Zajišťujeme zakázkovou kovovýrobu a opravy.

NORTH STAV, a.s.

Jsme stavební společnost se sídlem v Ústí nad Labem, která vznikla v roce 1998. Zajišťujeme kompletní řízení a realizaci stavebních děl. Pro investory zabezpečujeme veškerou inženýrskou činnost a služby spojené s realizací celého zadaného projektu.